Elitarny Rozwój

Live

O Wydarzeniu      Prelegenci     Agenda      Informacje    Kontakt

Intensywne 3 Dni Praktycznej Wiedzy Rozwojowej. Sprzedażowej i z zakresu Przywództwa

Elitarny Rozwój

MCC Mazurkas ConferenceCentre, Ożarów Mazowiecki

21 – 23 lutego 2020

MCC Mazurkas ConferenceCentre, Ożarów Mazowiecki

21 – 23 lutego 2020

Czym Jest Elitarny Rozwój?

To wydarzenie, na którym otrzymasz gotową receptę na wzrost w swoim życiu prywatnym i biznesowym i nabędziesz kluczowe umiejętności. To bardzo intensywne 3 dni, podczas których eksperci podzielą się z Tobą swoimi sprawdzonymi strategiami z obszaru rozwoju osobistego, zwiększenia sprzedaży i budowania zwycięskich zespołów:

TY

– Przeżyjesz randkę ze swoim przeznaczeniem,  – Poznasz cztery typy osobowości,  – Dowiesz się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach,  – Nauczysz się szybko wywoływać pożądany stan emocjonalny,  – Nauczysz się szybko budować relacje,  – Poznasz bezpieczne i wspierające środowisko.

BUISNES

  – Uświadomisz sobie co jest ważne w tym biznesie,  – Poznasz aktualne trendy w zarządzaniu biznesem,   – Dowiesz się jak rewelacyjnie umawiać spotkania,  – Nauczysz się finalizować spotkania biznesowe,  – Zdobędziesz umiejętność rozbijania obiekcji klienta,  – Poznasz sposoby skutecznego zapraszania na firmowe eventy,  – Dowiesz się, jak błyskawicznie prezentować siebie i swój biznes,  – Zbudujesz swój własny elevator pitch.

WYSTĄPIENIAPUBLICZNE

– Poznasz procesy eliminowania stresu i tremy,- Nauczysz się pewnie poruszać po scenie,- Staniesz się przekonywującym mówcą scenicznym.

LEADERSHIP

– Poznasz zaawansowane procesy team buildingowe,  – Odkryjesz szybkie metody budowania liderów,  – Dowiesz się, jak wyzwolić motywację u siebie i zespołu.

Życie, którego chcesz… Małżeństwo, którego chcesz… Rodzina, którą chcesz… będą napędzane przez umiejętności, które nabędziesz…

Co Piszą Nasi Uczestnicy…

Agata Piekarz

Jak zwykle baaardzo dużo wartościowej wiedzy (dla mnie bezcennej), przydatnej w życiu zawodowym jak i prywatnym… i jeszcze więcej. Wielkie dziękuję! Teraz mogę budować swój zespół !

Kazimierz Korolczuk

Pierwszy raz brałem udział w tak nieprzewidywalnym i WARTOŚCIOWYM szkoleniu, które ZASKAKIWAŁO mnie na każdym kroku, przekazywaną wiedzą i doświadczeniami!

Robert Seredyński

Świetnie przygotowana część merytoryczna, Genialne warsztaty i praktycznie wykorzystanie wiedzy. Świetne emocje, bardzo pozytywne wrażenia. Hotel super, ludzie z obsługi eventu genialni.

Kogo Zobaczysz Na Scenie …

Elitarny Rozwój jest wydarzeniem, na którym otrzymasz sprawdzone rozwiązania od praktyków, gotowe do wdrożenia.

Mateusz Mrozowski

Praktyk sprzedaży i TrenerOd 12 lat w sprzedaży, ma doświadczenie menadżerskie i sprzedażowe w takich branżach jak: marketing wewnętrzny, farmacja, budownictwo, IT, sprzedaż bezpośrednia.

Daniel Kubach

Absolwent psychologii zarządzania, biznesmen, multimilioner, inwestor i Anioł Biznesu. Członek Business Centre Club.

Barbara Piasek

Prezes Zarządu spółki EveneaProwadzi 20-osobowy zespół, w którym cały dział sprzedaży został od podstaw nauczony technik sprzedażowych zarówno do MiŚP, jak i korporacyjnych klientów B2B;

Łukasz Dojka

Biznesowy gangsterMa ponad 20-letnie doświadczenie w inwestowaniu, budowaniu biznesu, zarządzaniu ludźmi i prowadzeniu szkoleń z zakresu sprzedaży.

Piotr Mosio

Networker, prezes dwóch spółek, trener.Przez ostatnie 10 lat zbudował organizację na ponad 200.000 osób w ponad 30 krajach. W międzyczasie stworzył firmę w sektorze aplikacji mobilnych oraz kompletny system szkoleń Elitarny Rozwój, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Łukasz Dojka

Współzałożyciel Tecra CoinEkspert z zakresu dowodzenia, oficer Wojska Polskiego, polarnik, filozof, podróżnik, pisarz oraz survivalowy tata.Szkolony przez US Air Force oraz służby specjalne. Pasjonat wiedzy. Współwłaściciel marki Business Army oraz Dream Island.

Adam Mistela

Trener wystąpień publicznych i autoprezentacji oraz przełamywania wszystkich barier – nie tylko w relacji jeden do jeden, ale również podczas ważnych wystąpieniach na scenie przed większą publiką oraz przed kamerą.

Maria Brzozak

Autorka bloga Królowa Matka, ekspert budowania relacji.Osiąga ponadprzeciętne rezultaty w ekstremalnie krótkim czasie.Przedsiębiorca, mama czwórki maluchów.

Aneta Knopp

Terapeutka, artystka, skrzypaczka.

Magdalena Urbańska

Ekspert w dziedzinie social media, certyfikowany Master Trener.

Jan Brykczyński

Z wykształcenia fizyk teoretyk i magister filozofii. Obecnie studiuje psychologię.Przedsiębiorca, specjalizujący się w budowie sieci sprzedaży.

Kamil Partyka

Trader, Twórca programu FRAKTAL TRADERAbsolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Certyfikowany ekspert w doborze produktów finansowych – European Financial Guide. Autor wielu edukacyjnych programów i szkoleń finansowo – inwestycyjnych.

Agenda

21-23 Lutego 2020, Warszawa

Dzień Pierwszy

Piątek9:30 – 9:55Rejestracja VIP10:00 – 11:30Moduł VIP10:00 – 11:50Rejestracja General12:00 – 14:30Moduł 113:30 – 16:00Przerwa Obiadowa16:00 – 17:30Moduł 217:30 – 18:00Przerwa18:00 – 19:30Moduł 319:30 – 20:30Przerwa Kolacyjna20:30 – 2:00Moduł 4

Dzień Drugi

Sobota9:00 – 10:30Moduł 511:00 – 13:00Moduł 613:00 – 14:30Przerwa Obiadowa14:00 – 14:30Moduł VIP14:30 – 16:30Moduł 716:30 – 17:00Przerwa17:00 – 18:30Moduł 818:30 – 20:00Przerwa Kolacyjna20:00 – 2:00Moduł 9

Dzień Trzeci

Niedziela9:00 – 10:30Moduł 1010:45 – 11:00Przerwa11:00 – 13:00Moduł 1113:00 – 14:30Przerwa Obiadowa14:00 – 14:30Moduł VIP14:30 – 16:30Moduł 1216:30 – 17:30Zakończenie i rozdanie certyfikatów

Networking

Aby stworzyć niezwykłe życie dla siebie i innych, musisz zmienić sposób myślenia. Zaczyna się od pozbycia się przekonań, które Cię więżą, i zastąpienia ich nowymi informacjami.Po rozpoczęciu podróży nauczysz się określać wysiłek potrzebny do zagwarantowania sukcesu i tego, że będziesz w stanie działać na tym poziomie przez całe życie.10-krotnie podkręcając swoje cele i 10-krotnie podkręcając działania prowadzące do ich osiągnięcia, zaczniesz doświadczać magii tego, co Elitarny Rozwój może zrobić dla Ciebie i wszystkich osób z Tobą związanych.Elitarny Rozwój tworzą przedsiębiorcy i właściciele firm – grupa, która nie akceptuje posiadania przeciętnej firmy, przeciętnej sprzedaży, przeciętnych pracowników i przeciętnego życia. Elita nie czeka na „następną rzecz” – tworzy ją.Każda edycja Elitarny Rozwój na rzecz wzrostu gromadzi czołowe autorytety w swoich dziedzinach, aby dzielić się z Tobą informacjami i strategiami jutra na trzy dni skutecznych i wykonalnych planów zaprojektowanych do natychmiastowego wdrożenia w biznesie i życiu.

Dołącz Do Elitarny Rozwój 

76% Miejsc Wyprzedana…..Current ProgressCurrent ProgressStep 1Step 2Step 3Current Progress

Zobacz, Co Mówią Uczestnicy Z Poprzednich Edycji

Informacje O Wydarzeniu

Miejsce Wydarzenia 

MCC Mazurkas Conference Centre & HotelAddress: Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Często Zadawane Pytania Dotyczące Elitarny Rozwój…

Jakie są najważniejsze informacje dotyczące warsztatu „Elitarny Rozwój live 2020”?

 Wydarzenie odbywa się od 21-23 lutego. Rejestracja rozpoczyna się od 10:00. Samo wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 12:00 w piątek, a kończy się około 17:30 w niedzielę.

☞ Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wydarzenie odbędzie się w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, przy ulicy Poznańskiej 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki  więcej informacji…

☞ Byłem już na Elite Networker Intensive. Czy mogę wziąć udział w tym wydarzeniu?

Tak – jeśli jesteś (lub chcesz być) pewny siebie, osiągnąć sukces w biznesie, to wydarzenie LIVE jest dla Ciebie!

☞ Czy otrzymam zwrot pieniędzy, jeśli nie mogę wziąć udziału?

Zwroty środków mogą być przekazywane do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. NIE oferujemy transferów biletów na kolejną edycję wydarzenia. Więcej na [email protected]

☞ Co powinienem założyć?

Obowiązują zasady ubioru biznesowego. Nasza sala konferencyjna jest klimatyzowana, dlatego przynieś dodatkowy sweter, marynarkę lub kurtkę.

☞ Co powinienem założyć?

Skontaktuj się z [email protected]

Kontakt

Dawid Biernot

Chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami!Zadzwoń: 882 705 098Napisz: [email protected]Codziennie w godzinach 10:00 – 18:00

Elitarny Rozwój © 2015-2021 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin