Clone of 9009-Szablon-bezpłatny klub ER + Diamond Club

Aktywuj swoje BEZPŁATNE konto jeszcze przez:

zegarek

Chcesz Zwiększyć Swoje Efekty w Biznesie? 

Odbierz Bezpłatny Dostęp do Klubu Elitarny Rozwój

Zapraszam Cię do najważniejszej społeczności dla ludzi interesujących się rozwojem osobistym i biznesowym.

Nazywa się ona Klub Elitarny Rozwóji jest to niezwykle wartościowy element całej platformy Elitarny Rozwój.

W Klubie spotykają się osoby, które dążą w kierunku osiągania swoich celów i wydobycia swojego pełnego potencjału.

Do 15 czerwca dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych bzdur…

Chcesz Zwiększyć Swoje Efekty w Biznesie?

Odbierz BEZPŁATNY Dostęp do Klubu Elitarny Rozwój

Do 15 czerwca dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych bzdur…

Zapraszam Cię do najważniejszej społeczności dla ludzi interesujących się rozwojem osobistym i biznesowym.

Nazywa się ona Klub Elitarny Rozwóji jest to niezwykle wartościowy element całej platformy Elitarny Rozwój.

W Klubie spotykają się osoby, które dążą w kierunku osiągania swoich celów i wydobycia swojego pełnego potencjału.

Korzyści korzystania z Klubu:

Społeczność, którą pokochasz. Dosłownie wszystko czego potrzebujesz, aby zostać osobą sukcesu…

Działaj…

Dzięki naszej wszechstronnej „Bibliotece Wiedzy” poznasz najlepsze strategie i techniki, które sami stosujemy w rekrutacji, wystąpieniach, budowaniu zespołów w naszych biznesach… pokazujemy Ci, krok po kroku, jak ZASTOSOWAĆ te rzeczy u Ciebie!

Trenuj…

Uczęszczaj na webinary na żywo, tylko dla uczestników Klubu, prowadzone przez zespół Elitarnego Rozwoju (jak również wybranych zewnętrznych ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w biznesie) i poszerzaj swoje umiejętności.

Angażuj się…

Zadawaj pytania, poznawaj nowych ludzi, wymieniaj się pomysłami. Misją klubu jest stworzenie społeczności osób, które razem będą się w spierać w swojej drodze rozwoju i poszerzania kompetencji. 

Co czyni tą społeczność tak wyjątkową?

To Dobre Pytanie, a Oto Odpowiedź…

  • Możesz zadawać pytania, poznawać nowych ludzi, wymieniać się pomysłami z uczestnikami szkoleń. Dla aktywnych członków Klubu wliczony jest bilet na szkolenia na żywo dla Ciebie i osoby towarzyszącej. Ponieważ w naszych szkoleniach bierze udział setki osób na pewno znajdziesz kogoś kto może Ci pomóc.
  • Odpowiemy na każde twoje pytanie. Jeżeli masz jakiś problem możesz podzielić się nim w naszej zamkniętej grupie wsparcia, która znana jest z pomocnych osób, którym zależy na Twoim sukcesie (pocieszą Cię gdy jesteś w dołku a także pogratulują osiągnięć, gdy osiągniesz swoje cele).
  • Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca prowadzimy zamknięte webinary wsparcia tylko dla członków Klubu. Tam dostajesz dostęp do najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy oraz jest to szansa, żeby zapytać o wszystko czego chcesz… dosłownie WSZYSTKO! Zostaniemy dopóki nie odpowiemy na wszystkie pytania. I to Każdego miesiąca.

Gdy Dołączysz Do Klubu:

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do 100+ godzin materiałów z rozwoju osobistego, sprzedaży, rekrutacji, wystąpień publicznych i budowania zespołów (planów działania, technik, metod, wywiadów itp.), które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie strategię rozwoju osobistego i biznesowego, które my używamy w Elitarny Rozwój.

Jest to platforma VOD dla fanów rozwoju osobistego.

Znajdziesz tam dokładnie te same strategie i techniki, których używam, żeby pomóc setkom osób, które chcą dramatycznie zwiększyć swoją produktywność, osiągać swoje cele i zdobyć niezbędne biznesowe umiejętności.

Do 15 Czerwca dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych bzdur…

Więc, co czyni „Bibliotekę Wiedzy” tak niesamowicie wartościową?

My nie uczymy tylko teorii… pokazujemy Ci, krok po kroku, jak podjąć akcję i zacząć osiągać realne REZULTATY.

Pod koniec każdego materiału, masz gotową strategię wydobycia swojej pewności siebie, gotowe techniki sprzedaży, rekrutacji, budowania swojej prezentacji, jak występować publicznie czy budować zespoły i dużo więcej co pozwoli Ci wspiąć się w swoim życiu i biznesie na wyższy poziom.

Dlaczego Powstał Klub?

W naszych szkoleniach często mówimy jak ważne jest „Znać Swój Powód” dlaczego coś robisz. Chciałam podzielić się z Tobą naszym „Dlaczego”…

Mamy jasną misję w Elitarny Rozwój…

…a tą misją jest zbudowanie największej w Polsce społeczności rozwoju osobistego i biznesowego.

Jak nam idzie?

Zobacz co o naszych warsztatach powiedział Arkadiusz…

“Idąc drogą, po której idą wszyscy dojdziesz tam gdzie wszyscy dochodzą. Jeśli nie jest to cel, który daje Tobie satysfakcję to zmień na początek ścieżkę, a ona doprowadzi Cię tam gdzie Ty chcesz…

Doskonałym miejscem, na otrzymanie wskazówek, jak tę ścieżkę odnaleźć są warsztaty w Elitarnym Rozwoju. Jest to miejsce pełne wrażeń, inspiracji, ale przede wszystkim wiedzy od najlepszych w branży.

Dlatego jeśli szukasz inspiracji, chcesz zmotywować Siebie, swój zespół, być może chcesz poprawić swoje umiejętności sprzedażowe, bądź szukasz wiedzy w budowaniu Leadershipu to Elitarny Rozwój jest właśnie dla Ciebie”.

Arkadiusz – Networker, Przedsiębiorca

… chcemy, aby więcej osób takich jak „Arek” mogło zwiększyć swoją produktywność, osiągać swoje cele i zdobyć niezbędne umiejętności biznesowe, ale nie możemy tego zrobić bez Ciebie.

Daje Ci klucz do mojej skarbnicy rozwoju osobistego, ponieważ…

chcę żebyś był częścią społeczności rozwoju osobistego i biznesowego!

Kiedy dostaniesz dostęp do mojej całej biblioteki, możesz wspiąć się na kolejny etap w swoim rozwoju osobisty i biznesowym bardzo szybko…

Poniżej możesz zajrzeć jak Klub wygląda w środku:

Z Czego Składa się Klub?

Jest to najefektywniejszy i najszybszy sposób, aby zacząć zmieniać swoje rezultaty.

Webinary klubowe

Każdego miesiąca zespół Elitarny Rozwój prowadzi zamknięte webinary wsparcia tylko dla członków Klubu. To tu dostajesz dostęp do najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy. 

Podczas webinaru masz dostęp do transmisji oraz możesz angażować się używając czatu.

Zaproszenia znajdziesz w aktualnościach, są również wysyłane na Twój e-mail oraz dostępne w grupie na Facebooku.

Biblioteka Wiedzy

Znajdziesz tu uproszczone instrukcje, pokazujące co zrobić krok po kroku, aby osiągnąć konkretne rezultaty. 

Są to te same strategie, których używam, żeby pomóc ludziom, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność, osiągać swoje cele i zdobyć niezbędne biznesowe umiejętności.

Do 15 czerwca dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych bzdur…

Sesje Pytań Q&A

Znajdziesz tu zapisy odbytych spotkań Q&A. Są to konsultacje pytań i odpowiedzi na żywo w ramach których możesz uzyskać odpowiedzi na Twoje bezpośrednie pytania. Spotkania Q&A odbywają się raz w miesiącu i ich zapisy są przechowywane, więc żadna sesja Cię nie ominie.

Narzędzia, Techniki, Webinary

Poniżej znajduje się dostęp do biblioteki materiałów z rozwoju osobistego (narzędzi, technik, metod, wywiadów itp.), które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie strategie rozwoju osobistego i biznesowego, które możesz od razu wdrożyć.

Społeczność 

Co czyni ją tak wyjątkową?Żadne Twoje pytanie nie zostaje nie odpowiedziane! Jeżeli masz jakiś problem możesz podzielić się nim w naszej zamkniętej grupie wsparcia, która znana jest z pomocnych osób, którym zależy na Twoim sukcesie (pocieszą Cię gdy jesteś w dołku a także pogratulują osiągnięć, gdy osiągniesz swoje cele).

Jest to miejsce, gdzie wszyscy klubowicze mogą w łatwy sposób dyskutować, dzielić się pomysłami i wzajemnie się motywować.

Jest ekspertem i TOP liderem europejskiego network marketingu.

Trenował, sprzedawał, zbudował zespół 200.000 osób w ponad 30 krajach.

Jest znany z dynamicznych, merytorycznych treningów, technik przyspieszonego uczenia się i gier biznesowych.

Sam szkolił się u absolutnie najlepszych mentorów na świecie.

Skutecznie buduje organizacje sprzedażowe, powiększając swój zespół nawet o kilkaset osób w miesiącu.

Piotr Mosio – współzałożyciel Elitarnego Rozwoju, Networker

DOŁACZ DO KLUBU ELITARNY ROZWÓJ

Jeżeli mam osiągnąć moją misję zbudowania największej w Polsce społeczności rozwoju osobistego i biznesowego, potrzebuję abyś Ty osiągnął sukces…

Nie mogę zrealizować swojego celu, bez pomocy Tobie w osiągnięciu Twoich celów!

W ten sposób obie strony będą na wygranej pozycji.

Do 15 czerwca dostęp jest całkowicie BEZPŁATNY. Bez żadnych zobowiązań, subskrypcji, podawania karty kredytowej ani innych bzdur…