9035 Potrzebuję Pomocy

Jak zwiekszyć przychody z Network Marketingu?

Wakacje powoli dobiegają końca i już za drzwiami czeka na nas najgorętszy okres w roku na budowanie biznesu w Network Marketingu

Dlatego zacząłem pracować nad nowym wyzwaniem na temat budowania biznesu w networku, gdzie pokażę najskuteczniejsze strategie i zdradzę szczegóły w jaki sposób doszedłem do prowizji przekraczających ponad 200 tysięcy złotych miesięcznie. Będziemy startować już niebawem…

Wyzwanie, o którym mowa to “Master Recruiter” i będzie to już jego 2 edycja. Będzie ono niesamowicie rozbudowane o całkowicie nowy system edukacji oparty o techniki szybkiego uczenia się wykorzystywane w służbach specjalnych, system ćwiczeń i zadań tak, aby w 21 dni osiągnąć jak najwięcej.

Będzie składać się z materiałów video, zadań do wykonania, zamkniętej grupy z dostępem do całej społeczności biorącej udział, plików PDF, arkuszy kalkulacyjnych oraz wielu innych nowości.

Przez ostatni rok pracowałem z wieloma ekspertami w tym temacie i szkolenie to będzie zawierało WSZYSTKO to co naprawdę jest niezbędne, aby wejść na kolejny poziom w planie marketingowym i zacząć spełniać wyznaczone cele finansowe.

Pokażę Ci dokładnie jakich narzędzi i technik ja używam, które doprowadziły mnie na sam szczyt planu marketingowego i pomogły zarobić ponad 11 milionów prowizji.

JEDNAK, zdaje sobie sprawę, że w tym temacie jest wiele pytań oraz niedomówień, dlatego chciałem się upewnić, że odpowiem na wszystkie z nich.

Zanim całkowicie skończę pracę nad tym programem to  potrzebuję Twojej pomocy…

Elitarny Rozwój © 2015-2021 – Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin